webyar
04 بهمن 1401 - 13:29

ضرورت رفع نقاط کور آنتن صداوسیما در مناطق روستایی

اهر- مدیرکل صداوسیما مرکز آذربایجان‌شرقی با اشاره به ضرورت رفع نقاط کور آنتن صداوسیما در مناطق روستایی گفت: تقویت پوشش آنتن صداوسیما در مناطق روستایی اهر در دستور کار قرار می‌گیرد.

به گزارش خبرنگار مهر، اکبر رضایی ظهر امروز سه شنبه در دیدار با فرماندار شهرستان اهر با اشاره به مطالبه‌ی رفع نقاط کور آنتن صداوسیما در مناطق روستایی اظهار داشت: قطعاً نسبت به تقویت پوشش آنتن صداوسیما در مناطق روستایی شهرستان اهر که دارای نقاط کور و محروم از برنامه‌های رسانه ملی هستند را در دستور کار قرار می‌دهیم.

مدیرکل صداوسیما مرکز آذربایجان‌شرقی، ارسباران و شهرستان اهر را منطقه‌ای غنی از منابع طبیعی و تاریخی ذکر کرد و افزود: منطقه‌ی ارسباران و اهر علی‌رغم ظرفیت‌های طبیعی و تاریخی، حقیقتاً این منطقه محروم مانده است.

وی از آمادگی صداوسیما مرکز آذربایجان‌شرقی برای پخش مستند معرفی شهرستان اهر در برنامه نوروز ۱۴۰۲ خبر داد و یادآور شد: در راستای معرفی ظرفیت‌های شهرستان اهر در نظر داریم تا برنامه‌ای در قالب مستند برای نوروز ۱۴۰۲ آماده و در شبکه استانی و شبکه‌های سراسری پخش کنیم.

رضایی بابیان این‌که ظرفیت‌های گردشگری منطقه‌ی ارسباران و به تبع شهرستان اهر آن‌طور که باید و شاید معرفی نشده است، خاطرنشان کرد: ارسباران ظرفیت‌هایی بی‌نظیر و منحصربه‌فردی دارد، در این راستا طرحی برای تهیه مستند جهت معرفی پتانسیل‌های شهرستان اهر و منطقه ارسباران را آماده می‌کنیم.

منبع: مهر
شناسه خبر: 994877