webyar
04 بهمن 1401 - 13:45

سردار رفیعی آتانی: آمران و عاملان قتل میلیون ها انسان بیگناه در جهان، نمی توانند «سپاه» را تروریستی اعلام کنند

فرمانده سپاه صاحب الامر(عج) استان قزوین گفت: دشمنان درگیر فهم نادرستی از زندگی بشریت بوده و هستند و این فهم نادرست باعث کشته شدن میلیون ها انسان بیگناه در اقصی نقاط جهان شده است.

به گزارش خبرگزاری فارس از قزوین، جمعی از مدیران و کارکنان دستگاه های اجرایی استان قزوین در پی اقدام مغرضانه پارلمان اروپا علیه سپاه پاسداران، پیش از ظهر امروز با حضور در دفتر فرماندهی سپاه صاحب الامر(عج) استان قزوین، ضمن محکوم کردن این حرکت اروپایی ها و تقدیر از تلاش ها و خدمات سپاه، حمایت قاطع خود را از نهاد انقلابی و مردمی اعلام کردند.

سردار رستمعلی رفیعی آتانی فرمانده سپاه صاحب الامر(عج) استان قزوین در جریان این دیدار اظهار کرد: اردوگاه استکبار جهانی در حوادث سه ماه گذشته، بزرگ ترین جنگ ترکیبی تاریخ بشریت را علیه نظام اسلامی رقم زد و با توجه به عبور ایران اسلامی از این بحران، آمریکایی ها و اروپایی ها برای جبران شکست خود چاره ای نداشتند که علیه سپاه اقدام کنند.

وی افزود: خوشحالیم بعد از اقدام نابخردانه اروپایی ها دوباره مهر و محبت مردم، مسئولین و دلسوزان نظام به سمت سپاه پاسداران انقلاب اسلامی سرازیر شد.

این مقام ارشد نظامی اضافه کرد: با این تهدیدات پوشالی، سپاه برای خود درگیری ذهنی ایجاد نمی کند و با قدرت به مسیر و اهداف والای خود جهت به اوج رساندن انقلاب اسلامی ادامه می دهد.

فرمانده سپاه صاحب الامر(عج) استان قزوین تصریح کرد: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از تمام موانع و مشکلاتی که آمریکایی ها و کشورهای هم پیمان آن علیه سپاه و جمهوری اسلامی تحمیل کردند با قدرت عبور کرده و این اقدام نابخردانه اخیر نیز برگرفته از عصبانیت آن ها از پیشرفت های این مجموعه پای کار انقلاب و مردم است.

وی خاطرنشان کرد: بعد از ارسال پیام سراسر حکمت شهید سردار سلیمانی به مقام معظم رهبری مبنی بر پایان عمر داعش، رهبر فرزانه انقلاب خطاب به ایشان بیان کرد که نه تنها شیعیان، اهل تسنن و مسیحیت بلکه به کل بشریت خدمت کردید و شر تروریست ها را از سر همه انسان های عالم کم کردید. موضوعی که نشان می دهد سپاه پاسداران در تامین امنیت مردم در منطقه و خارج از آن نقش موثری داشته و دارد و بر همین اساس نیز دشمن نگران افزایش نفوذ این نهاد انقلابی است.

سردار رفیعی آتانی اضافه کرد: آمریکایی ها و اروپایی ها بدانند اگر روزی جنگی میان جمهوری اسلامی ایران و آمریکایی ها و کشور های هم پیمانش رخ دهد این جمهوری اسلامی ایران است که تعیین کننده سرنوشت این جنگ خواهد شد.

وی بیان کرد: دشمنان درگیر فهم نادرست از زندگی بشریت بوده و هستند و این فهم نادرست باعث کشته شدن میلیون ها انسان بیگناه در اقصی نقاط جهان شده است.

فرمانده سپاه صاحب الامر(عج) استان قزوین ادامه داد: آمریکا تا کنون در بیش از ۶۰ کشور دنیا کودتا کرده که نتیجه آن برای این کشورها بسیار گران تمام شده است.

سردار رفیعی آتانی با تشریح ریشه های شکل گیری حوادث ۱۸ سال گذشته در غرب آسیا بیان کرد: نتیجه تلخ حضور جنایتکارانه آمریکایی ها در کشورهای عراق و سوریه کشته و آواره شدن میلیون ها انسان بیگناه بود و این فقط بخش کوچکی از جنایات این کشور و حامیان آن است.

وی خاطرنشان کرد: بعد از پیروزی انقلاب اسلامی، آمریکایی ها که منافع خود در ایران را از دست رفته می دیدند شروع به برنامه ریزی جهت انجام کودتا در خاک جمهوری اسلامی ایران کردند که به لطف خدا و همراهی و ایستادگی مردم در تمامی آن ها با شکست های مفتضحانه ای روبرو شدند.

این مقام ارشد نظامی در پایان با اشاره به تظاهرات 120 هزار نفری در پایتخت رژیم غاصب اسرائیل افزود: از جمعیت 85 میلیونی ایران اسلامی کمتر از 100 هزار نفر در اغتشاشات اخیر حضور داشتند که شکستی بالاتر از این موضوع برای استکبار جهانی وجود نداشت.

پایان پیام/

منبع: فارس
شناسه خبر: 994929